Background
Image Le mans 66

Le mans 66 Cda

20192h 32m

Le Mans 66 cały film opowiada o amerykańskim projektancie samochodów Carroll Shelby i kierowca Ken Miles walczą z korporacyjnymi ingerencjami, prawami fizyki i ich osobistymi demonami, aby zbudować rewolucyjny samochód wyścigowy dla Forda i rzucić wyzwanie Ferrari podczas 24 godzin w Le Mans w 1966 roku.’

Co myślę o Le Mans 66 cały film?

Według Matta Damona, Christian Bale musiał stracić siedemdziesiąt funtów przed rozpoczęciem zdjęć. Bale wcześniej przybierał na wadze za rolę w Vice (2018) i miał około siedmiu miesięcy, aby stracić to wszystko, a potem zagrać w szczupłego kierowcę wyścigowego, Kena Milesa.

Damon zapytał Bale’a o Irlandczyk Cda, jak udało mu się zrzucić cały ciężar, na co Bale odpowiedział, że po prostu nie je. Damon powiedział, że był pod wrażeniem dyscypliny mnicha Bale’a. Le Mans cały film to niesamowita historia, więc warto go obejrzeć.

Christian Bale początkowo grał Enzo Ferrari w Michaela Manna (2020), ale porzucił uzasadnione obawy związane z dostaniem odpowiedniej wagi do filmu. Mann zastąpił go Hugh Jackmanem.

Genre: Akcja, Dramat, Historyczny

Director: James Mangold

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy Cda